Шановні відвідувачі сайту!
У Вас є запитання або виникли цікаві пропозиції по роботі обласної наукової медичної бібліотеки? Пишіть! Для нас дуже важлива Ваша думка!

Ніколи б не могла подумати що хтось із високопосадовців зможе зазіхнути на цінний фонд,яким користувалися та користуються безліч фахівців та медичних студентів. Обуренню немає меж. Сумніваюся що книгарня переїде на нове місце у повному складі і річ йде не про колектив, а про ті книги які несуть інформацію,яку не так легко знайти. Прикро,що для когось гроші вирішують все, особливо для тих,кому плювати на думку населення. Але що ж так в нашій країні,на жаль,не вперше.
 
Додано: 03 February 2018
Додано: Тетяна
Віват, бібліотеко!
Найбільша медична бібліотека Вінницької області аналізує свою роботу. У зв’язку з цим в читальному залі бібліотеки оформлена книжково-ілюстративна виставка, на якій представлена література, фотографії з історії бібліотеки, її сьогодення, наукові здобутки, публікації в пресі. Ці експонати свідчать про те, що бібліотека пройшла довгий шлях від маленької хати-читальні до сучасного бібліотечно-інформаційного закладу
Завдяки вміло підібраним кадрам, бібліотека посідала перші місця за всіма показниками серед мережі обласних медичних бібліотек України. Бібліотечними фахівцями завжди враховувались індивідуальні особливості кожного читача: професійний рівень, вік, психологічні особливості.
Бібліотека має доступ до світових інформаційних ресурсів через мережу Інтернет. Відкрито веб-сайт, де розміщено електронний каталог, інформаційні матеріали, новини медицини, календар знаменних і пам’ятних дат в історії медицини Вінниччини.
З метою створення та використання медичних інформаційних ресурсів і найбільш повного оперативного задоволення потреб користувачів, бібліотека є базою Міжрегіональної корпоративної системи медичних бібліотек України, яка створена на базі бібліотеки Вінницького медичного університету.
Медична бібліотека сьогодні це – 134 тис. записів, в ньому цілодобовий доступ до 44 тис. повнотекстових документів з щоденною статистикою 10 – 11 тис. звернень. 1177 лікарів в минулому році змогли працювати з новою медичною літературою. В 2017 році послуги підрозділів бібліотеки одержали більше 12 тисяч користувачів.
Бібліографічний відділ тісно співпрацює з засобами масової інформації. де публікуються матеріали, присвячені видатним діячам медицини – уродженцям Вінниччини, а також, матеріали медико - профілактичного спрямування.
Читачі – не просто лікарі і медсестри, а з переконливістю можна констатувати – кращі лікарі і медсестри області. Незважаючи на те, що третє тисячоліття відкрило нову еру – еру комп’ютеризації, в якій інформаційно-комунікаційні технології стають одним із важливіших елементів формування нового суспільства, на перше місце, як і раніше, ставиться добре, людяне відношення до користувача, враховується особливість і відповідальність його професії.
Адже вчасно надана потрібна інформація може не тільки відновити здоров’я, але й врятувати життя багатьом пацієнтам. Медична наука стрімко рухається вперед і те, що було актуально вчора, сьогодні може повністю втратити свою цінність. І саме тому медичні працівники просто не мають права не йти в ногу з часом, постійно поповнюючи свій багаж знань і відточуючи професійні навики. А бібліотека в свою чергу повинна знаходитись на хвилі останніх досягнень, перебуваючи в стадії високої професійної готовності надання високоякісної допомоги користувачу, тому
необдумане рішення депутатів Обласної Ради може привести до втрати авторитету бібліотеки та її історії.
На мій погляд , Вінницька медична бібліотека заслуговує на своє існування з перемогою у майбутнє.

Викладач суспільних наук Погребищенського медичного коледжу, кандидат юридичних наук Леонід Братанюк
 
Додано: 31 January 2018
Додано: Братанюк Леонід Євгенович
Обласна медична бібліотека - цент наукових та практичних надбань галузі. Такого фонду книг та періодичних видань для практикуючих лікарів області немає в жодній бібліотеці. Студенти університету та коледжу також є постійними користувачами цієї бібліотеки. Всі запити читачів задовільняються дуже швидко і найбільш вичерпно. Хотілося б щоб і надалі бібліотека залишалась нероздільною як єдина структура.
Ольга Миколаївна
 
Додано: 26 January 2018
Додано: Ольга
Вінницька обласна наукова медична бібліотека - одна з найкращих в Україні. Це і зручний веб-сайт бібліотеки, постійне оновлення електронного каталога. Нові надходження, якісні бібліотечні послуги, що надаются медичним працівникам допомагають підвищувати свій професійний рівень. Дякую за те, що колектив бібліотеки не стоїть на місці, а постійно розвивається та удосконалюється.
 
Додано: 24 January 2018
Додано: Сніжана Миколаївна
Особисто мені дуже допомогла бібліотека під час навчання. Підхід до пошуку потрібної інформації просто чудовий!!! Бібліотеки у наш час особливо важливі, тієї інформації, що там зберігається немає в інтернеті, їх потрібно зберегти !!!! Підтримую Вінницьку науково медичну бібліотеку!!!!
 
Додано: 22 January 2018
Додано: Ольга
Шановні жителі Вінницької області !
ЗНИЩУЮТЬ МЕДИЧНУ БІБЛІОТЕКУ!
Тільни невігласи,позбавлені елементарної культури та знань,могли винести на розгляд сесії Обласної Ради питання про знищення обласної наукової медичної бібліотеки.
Вінничина є одним з центрів медицинської наукової думки та практики, починаюси з часів М.І.Пирогова і по сьогодні. Тисячі вихованців вінницької медицини працює в Україні та за кордоном. Усі вони отримали значний доробок знань дякуючи обласній науковій медичній бібліотеці. Близько 70 років плідно працює бібліотека.
Примітивні чинуші мохуть знищити бібліотеку, а разом з цим і звести до мінімуму кваліфікацію діючих лікарів та студентів. ГРОМАДЯНИ, РЯТУЙМО МЕДИЧНУ БІБЛІОТЕКУ !
 
Додано: 21 January 2018
Додано: СЕРГІЙ ГЕНРІХОВИЧ ЛЮТВОРТ
Це унікальна медична база не тільки для лікарів усієї Вінницької області, але й для студентів медичного університету та медичного коледжу. Розформування медичної бібліотеки призведе до її фактичного знищення.
 
Додано: 20 January 2018
Додано: Світлана
Найщиріші слова вдячності за тісну, продуктивну співпрацю з Вінницькою обласною психіатричною лікарнею №2
 
Додано: 08 June 2017
Додано: Токарська Світлана сергіївна
Сайт нравится.
Всегда с благодарностью за Вашу работу и с наилучшими пожеланиями.
Георгий Белкания
 
Додано: 08 November 2016
Додано: belkaniyageorge
Дякую за отриману інформацію, спасибі за те, що Ви є.
 
Додано: 23 March 2016
Додано: Козачук-Корчиста Олена

<< На початок Попередня 1 2 Наступна В кінець >>

Сторінка 1 з 2


Форма
* поля з зірочкою - обов'язкові.
Ваше ім'я:*
Email:*
Захисний код:
Введіть код:*
Текст відгуку:*