Шановні відвідувачі сайту!
У Вас є запитання або виникли цікаві пропозиції по роботі обласної наукової медичної бібліотеки? Пишіть! Для нас дуже важлива Ваша думка!

Нещодавно в Хмільницькій облфізлікарні відбулась виїзна виставка медичної літератури, організована Вінницькою науково-медичною бібліотекою.
Колектив із вдячністю користується "Пересувним абонементом", організованим бібліотекою, який постійно оновлюється; отримує необхідні книги, статті, інформаційні повідомлення у всіх галузях медицини, бальнеотерапії. Співробітники мають можливість користуватись електронною доставкою документів, що безпосередньо сприяє підвищенню професійного рівня медиків, впровадженню нововведень в практику роботи закладу.
В грудні 2013 року між лікарнею і бібліотекою було укладено угоду про співпрацю по колективному бібліотечно-інформаційному обслуговуванню працівників закладу в рамках проекту "Підтримка системи безперервної післядипломної освіти медичних працівників".
В рамках цієї угоди бібліотекою здійснюється надання автоматизованих інформаційних послуг; впроваджуються нові форми бібліотечного обслуговування медичною літературою, зокрема "Виїзний читальний зал", проводиться виконання бібліографічних тематичних підбірок, консультативна допомога в пошуку документів та роботі із інформацією на електронних носіях; забезпечення довідково-бібліографічного обслуговування через телефон інформаційної підтримки медичних працівників; надання методичної допомоги бібліотеці лікарні з питань бібліотечного обслуговування та інше.
Колектив лікарні задоволений новою формою співпраці з бібліотекою і висловлює вдячність її працівникам.
 
Додано: 21 May 2015
Додано: Колектив Хмільницької облфізлікарні
Дуже подобається ваш оновленний сайт! Успіхів та натхнення в роботі!
 
Додано: 16 April 2015
Додано: Марія

<< На початок Попередня 1 2 Наступна В кінець >>

Сторінка 2 з 2


Форма
* поля з зірочкою - обов'язкові.
Ваше ім'я:*
Email:*
Захисний код:
Введіть код:*
Текст відгуку:*