14 липня 2017 року на  засіданні постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм було розглянуто питання про внесення змін до рішення 13 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року №221 "Про обласний бюджет на 2017 рік”. Згідно внесених змін, за підсумками І півріччя 2017 року збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 60 мільйонів 322 тисячі 477 гривень.

Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації збільшуються видатки з загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету на загальну суму понад 26 мільйонів гривень.

Близько 6 мільйонів отримає обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова на закупівлю аппарату ШВЛ, монітору пацієнта, дефібрилятора, пульсоксиметра, шприцевого насоса та системи для ендоваксуляторної хірургії.

Дитячій обласній лікарні на закупівлю обладнання для відділення реанімації (реанімаційна система «Операційний стіл», світильник операційний, установка радіографічна мобільна, апарат електрохірургічний з комплектом інструментів) буде виділено 1 мільйон 950 тисяч гривень та 3 мільйони гривень виділять на проведення капітального ремонту приміщення операційної для новонароджених .

Онкологічному диспансеру для придбання рентгенографічного апарату та апарату ШВЛ виділять понад 4 мільйони гривень.

Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер отримає 50 тисяч гривень  для придбання 4-х мікроскопів , Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня отримає на придбання кисневого концентратора – 200 тисяч гривень, Жмеринській лікарні відновного лікування виділять на реконструкцію кардіологічного відділення – 1 мільйон гривень