Вийшов з друку другий випуск із серії «Охорона здоров’я Вінниччини в особах» присвячений діяльності заслуженого лікаря України, талановитого керівника, почесного громадянина м. Хмільник – Новицького Григорія Олександровича.

Другий випуск цієї серії підготовлений за ініціативи та при активній участі колективу Хмільницької обласної фізіотерапевтичної лікарні, присвячений Григорію Олександровичу Новицькому та приурочений 95-й річниці від дня його народження.

Постать Новицького Г. О. повертає нас у часи відновлення галузі після спустошливої другої світової війни та уособлює собою категорію людей не тільки відданих, але й до останку закоханих у свою професію, лікарів-професіоналів з великої літери. Заслужений лікар України, талановитий керівник Новицький Г. О. не лише 35 років розбудовував лікарню, не лише створював творчий, професійний колектив, він був активним учасником розбудови Хмільника як міста – курорту.
Спогади співробітників лікарні про Новицького як керівника, науковця, непересічну людину мимохідь відтворюють перед нами картину багаторічної напруженої праці колективу, картину досягнень, творчого пошуку, служіння людям на обраному шляху.