Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) випускає нову версію своєї Міжнародної класифікації хвороб (МКХ-11).

  Новий перегляд МКХ-11, підготовка якої тривала понад десять років, відрізняється від попередніх версій цілим рядом важливих поліпшень. Вона вперше виходить в повністю електронному вигляді і має набагато більш зручний для читача формат. Крім того, в її складання внесло внесок найбільше за всі роки число працівників охорони здоров'я, які брали участь в спільних нарадах і вносилі свої пропозиції. Група лікарів по МКХ при штаб-квартирі ВООЗ отримала більше 10 000 пропозицій про внесення змін до Класифікації.
 МКХ-11 буде представлена ​​для прийняття державами-членами на сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в травні 2019 р. і набуде чинності з 1 січня 2022 року. Даний випуск носить попередній і ознайомлюючий характер і дозволить країнам виробити плани по використанню нової версії, підготувати її переклади та провести загальнонаціональну підготовку фахівців охорони здоров'я.
 Нова МКХ-11 відображає прогрес в медицині і досягнення наукової думки. Так, коди, що стосуються стійкості до протимікробних препаратів, тепер більше відповідають критеріям Глобальної системи епіднагляду за стійкістю до протимікробних препаратів (GLASS). МКХ-11 також дозволяє більш ефективно реєструвати дані, що стосуються безпеки в області охорони здоров'я, і, відповідно, ідентифікувати і попереджати небажані події, які можуть завдавати шкоди здоров'ю, наприклад небезпечні методи роботи в лікарнях.
 
У нову МКХ також увійшли нові розділи, зокрема з народної (традиційної) медицини: хоч методами народної медицини користуються мільйони людей у ​​всьому світі, вона до цих пір так і не була включена в цю систему класифікації. Ще одна нова глава, присвячену сексуальному здоров'ю, об'єднує розлади, які раніше були віднесені до інших категорій (наприклад, гендерна невідповідність вказувалося в категорії психічних розладів) або описувалися інакше. В розділ адиктивних розладів були добавлені ігрові розлади.
 
«Ключовим принципом даного перегляду було спрощення структури кодів і електронного інструментарію: таким чином, фахівці охорони здоров'я зможуть більш легким і вичерпним чином реєструвати різні хвороби», - зазначає д-р Роберт Якоб (Robert Jakob), керівник групи ВООЗ по класифікацій, термінології і стандартах .