2014

Флип

Найблагородніша у світі професія - лікар

(До Дня медичного працівника)

 

  День медичного працівника - професійне свято, що відзначається щорічно в третю неділю червня.

У цей день ми висловлюємо безмежну вдячність усім медичним працівникам за сердечну чуйність, врятовані життя та повернуте здоров’я.  

Самовідданість і безкорисливість, любов до людей і прагнення їм допомогти – невід’ємні якості сучасного лікаря.

 

Дорогі лікарі!

Прийміть привітання з нагоди професійного свята - Дня медика!

Нехай ваша невтомна щоденна праця заради здоров’я людей приносить вам заслужене визнання і гордість від почуття гідно виконаного обов’язку, нехай успіх супроводжує всі ваші шляхетні починання!

Долайте шлях до нових вершин професійної майстерності з радістю та вдячністю, і нехай доля подарує вам щедру винагороду за всі ваші добрі справи!

Щиро зичимо вам усього найкращого і в особистому житті - відданого кохання, надійних друзів, порозуміння та злагоди в родині, добробуту і, звичайно ж, здоров’я та невичерпної життєвої енергії вам і вашим близьким!

 

 

 

 

“Рукотворні” хвороби, їхні причини і наслідки

(До Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції

“Відповідальність починається з мене”)

 

 Добре, міцне здоров'я — головна умова повноцінного життя.

 Здоров'я допомагає реалізувати свої плани, успішно розв'язувати життєві завдання й долати труднощі. Здоров'я значною мірою залежить від самої людини, її свідомості та поведінки. Для того щоб люди були не тільки фізично, а і соціально здоровими, за висловом Гіппократа, вони мають дотримуватися «благопристойної поведінки».

Детальніше...

 

 

Загроза нового століття - вірус Ебола

 

 

 

  Спалах лихоманки Ебола в Західній Африці схвилював весь світ. За останніми даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) на 10.10.2014г., смертоносний вірус вже став причиною загибелі 4000 людей, ще понад 8000 заражені…

  Стало відомо, що вірус вийшов за межі Гвінеї, Ліберії, Сьєрра-Леоне і Нігерії.

  ВОЗ визнала, що поширення лихоманки є загрозою міжнародного значення. Вірус дуже заразний для людини, а шляхи його передачі різні. Ситуація посилюється тим, що в країнах, охоплених спалахом захворювання, система охорони здоров'я дуже слабо розвинена. Крім того, сучасна медицина ще не може запропонувати ефективної вакцини або ліків проти вірусу Ебола.

Тлустова Т. Вирус Эбола: ситуация в мире

//Новости медицины и фармации в Украине.- 2014.- №13-14.-С.22-23

Репродуктивне здоров’я нації сьогодні – запорука здоров’я майбутнього

 

 

Сучасне визначення репродуктивного здоров'я включає право чоловіків і жінок на інформацію та доступ до безпечних, ефективних, прийнятних за вартістю методів планування сім'ї та інших обраних ними методів регулювання народжуваності, а також право на доступ до відповідних послуг з охорони здоров'я, які дають змогу жінці безпечно перенести вагітність і пологи, а батькам – створити найкращі умови для народження здорової дитини.

      В Україні здійснюється Державна програма «Репродуктивне здоров'я нації» на період до 2015 р., затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 р. №1849. Реалізація передбачених Програмою заходів дозволила досягти покращення деяких важливих показників здоров'я жінок.

Москаленко В.Ф.

Детальніше...