2021

Медицина не для медика

 

 

  Відділ медичних наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва в рамках Національного тижня читання пропонує віртуальну виставку книг  "Медицина не для медика" для широкого кола користувачів з питань медицини.

 

Віртуальна виставка: Пневмонія - захворювання небезпечне та непередбачуване

 

З метою активізації боротьби з пневмонією за допомогою комплексу заходів щодо профілактики та лікування цього захворювання щорічно 12 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з пневмонією.

Особливої актуальності боротьба з цією хворобою набуває в наш час, оскільки саме пневмонія є одним з найбільш поширених ускладнень Covid-19.

Пропонуємо віртуальну виставку, присвячену дню боротьби з пневмонією

Детальніше...

Віртуальна виставка: Рання діагностика рятує життя

 

12345678.jpg - 19.11 kb

 

20 жовтня - Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Детальніше...

Віртуальна виставка: 10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Віртуальна виставка: Приборкувач епідемій

   До 155 - річчя від дня народження         Д.К.Заболотного

Детальніше...

35 років Чорнобильської катастрофи

Минає 35 років із дня страшної аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка відгукнулася болем і стражданнями у мільйонів людей, завдала значних екологічних наслідків не лише для України, а й для всього світу.

26 квітня назавжди залишиться днем пам’яті та жалоби. В цей день ми схиляємо голову перед героїчним подвигом пожежних, військовослужбовців військ цивільної оборони та всіх тих, хто став на захист людства.

Детальніше...

23 квітня - Всеукраїнський день психолога

У ХХІ столітті професія психолога стає все більш популярною. Більш того, люди абсолютно різних сфер діяльності все частіше цікавляться психологією, купують книги і вивчають самостійно ази науки.
І все ж у важкій ситуації вони все одно звертаються за допомогою до фахівців, і кожен психолог, який консультує людей, бере на себе величезну відповідальність. Адже від його особистої майстерності і знань багато в чому залежить результат консультування, який розкриває безліч шляхів вирішення проблеми, зберігає здоров'я, а часом і життя клієнта.

У професійне свято «День психолога» приєднуємося до привітань на адресу психологів і бажаємо їм та їхнім пацієнтам міцного здоров’я і простого людського щастя!

Детальніше...

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я. Глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. ВООЗ підходить до цього питання з широких соціальних позицій: здоров’я – не тільки відсутність хвороб та фізичних дефектів, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя.

Детальніше...

 

2 квітня - Всесвітній день розповсюдження знань про аутизм

 

Аутизм – це стан, який виникає внаслідок порушення розвитку головного мозку і характеризується вродженим та всебічним дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.

Необхідно активізувати зусилля задля того, щоб діти та дорослі, які мають це захворювання, стали в майбутньому повноправними членами суспільства.

Детальніше...

 

 

Віртуальна виставка:" Микола Іванович Кукуджанов - визначний хірург - герніолог"

 

       До 125-річчя від дня народження       

(23.03.1986-17.04.1970)

Детальніше...