Шановні відвідувачі сайту!
У Вас є запитання або виникли цікаві пропозиції по роботі обласної наукової медичної бібліотеки? Пишіть! Для нас дуже важлива Ваша думка!

Особисто мені дуже допомогла бібліотека під час навчання. Підхід до пошуку потрібної інформації просто чудовий!!! Бібліотеки у наш час особливо важливі, тієї інформації, що там зберігається немає в інтернеті, їх потрібно зберегти !!!! Підтримую Вінницьку науково медичну бібліотеку!!!!
 
Додано: 22 January 2018
Додано: Ольга
Шановні жителі Вінницької області !
ЗНИЩУЮТЬ МЕДИЧНУ БІБЛІОТЕКУ!
Тільни невігласи,позбавлені елементарної культури та знань,могли винести на розгляд сесії Обласної Ради питання про знищення обласної наукової медичної бібліотеки.
Вінничина є одним з центрів медицинської наукової думки та практики, починаюси з часів М.І.Пирогова і по сьогодні. Тисячі вихованців вінницької медицини працює в Україні та за кордоном. Усі вони отримали значний доробок знань дякуючи обласній науковій медичній бібліотеці. Близько 70 років плідно працює бібліотека.
Примітивні чинуші мохуть знищити бібліотеку, а разом з цим і звести до мінімуму кваліфікацію діючих лікарів та студентів. ГРОМАДЯНИ, РЯТУЙМО МЕДИЧНУ БІБЛІОТЕКУ !
 
Додано: 21 January 2018
Додано: СЕРГІЙ ГЕНРІХОВИЧ ЛЮТВОРТ
Це унікальна медична база не тільки для лікарів усієї Вінницької області, але й для студентів медичного університету та медичного коледжу. Розформування медичної бібліотеки призведе до її фактичного знищення.
 
Додано: 20 January 2018
Додано: Світлана
Найщиріші слова вдячності за тісну, продуктивну співпрацю з Вінницькою обласною психіатричною лікарнею №2
 
Додано: 08 June 2017
Додано: Токарська Світлана сергіївна
Сайт нравится.
Всегда с благодарностью за Вашу работу и с наилучшими пожеланиями.
Георгий Белкания
 
Додано: 08 November 2016
Додано: belkaniyageorge
Дякую за отриману інформацію, спасибі за те, що Ви є.
 
Додано: 23 March 2016
Додано: Козачук-Корчиста Олена
Нещодавно в Хмільницькій облфізлікарні відбулась виїзна виставка медичної літератури, організована Вінницькою науково-медичною бібліотекою.
Колектив із вдячністю користується "Пересувним абонементом", організованим бібліотекою, який постійно оновлюється; отримує необхідні книги, статті, інформаційні повідомлення у всіх галузях медицини, бальнеотерапії. Співробітники мають можливість користуватись електронною доставкою документів, що безпосередньо сприяє підвищенню професійного рівня медиків, впровадженню нововведень в практику роботи закладу.
В грудні 2013 року між лікарнею і бібліотекою було укладено угоду про співпрацю по колективному бібліотечно-інформаційному обслуговуванню працівників закладу в рамках проекту "Підтримка системи безперервної післядипломної освіти медичних працівників".
В рамках цієї угоди бібліотекою здійснюється надання автоматизованих інформаційних послуг; впроваджуються нові форми бібліотечного обслуговування медичною літературою, зокрема "Виїзний читальний зал", проводиться виконання бібліографічних тематичних підбірок, консультативна допомога в пошуку документів та роботі із інформацією на електронних носіях; забезпечення довідково-бібліографічного обслуговування через телефон інформаційної підтримки медичних працівників; надання методичної допомоги бібліотеці лікарні з питань бібліотечного обслуговування та інше.
Колектив лікарні задоволений новою формою співпраці з бібліотекою і висловлює вдячність її працівникам.
 
Додано: 21 May 2015
Додано: Колектив Хмільницької облфізлікарні
Дуже подобається ваш оновленний сайт! Успіхів та натхнення в роботі!
 
Додано: 16 April 2015
Додано: Марія

<< На початок Попередня 1 Наступна В кінець >>

Сторінка 1 з 1


Форма
* поля з зірочкою - обов'язкові.
Ваше ім'я:*
Email:*
Захисний код:
Введіть код:*
Текст відгуку:*