Новини та події

Стандарти діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб

25 квітня 2019 р. у м.Вінниця пройде Всеукраїнська науково-практична конференція «Стандарти діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб».

Реєстрація учасників з 830 в холі хірургічного корпусу. Відкриття конференції  о 930 в актовій залі хірургічного корпусу Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова,  вул. Пирогова, 46.

Програма конференції

Нарада: "Підсумки діяльності фтизіатричної служби у 2018 році, завдання на 2019 рік"

 4 квітня 2019 р. співробітники відділів обслуговування та НМІ бібліотеки взяли участь у роботі наради "Підсумки діяльності фтизіатричної служби у 2018 році, завдання на 2019 рік", що відбулась на базі Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». Увазі заступників головних лікарів ЦПМСД, головних лікарів спеціалізованих обласних закладів, районних педіатрів було представлено нові надходження літератури та інформаційні видання з фонду бібліотеки.

Роботизована хірургія у Вінниці

  

У Вінниці з'явилася одна з найсучасніших розробок в сфері роботизованої хірургії - американський робот-хірург da Vinci, винайдений розробниками NASA.

da Vinci у Вінниці - перший в Україні. А оперувати пацієнтів з його допомогою можуть поки що тільки четверо українських хірургів, які пройшли курс навчання в провідних клініках США, Ізраїлю та Бельгії: 3 - з Вінниці і 1 - з Києва.

Детальніше...

Спрощено порядок акредитації медичних закладів

По-перше, з моменту публікації постанови медичні заклади можуть пройти акредитацію одразу після отримання ліцензії. До цього заклади, які отримали ліцензію, повинні були чекати два роки, щоб подати документи на акредитацію.

Детальніше...

Медичні заклади Вінниччини в лідерах отримання коштів від НСЗУ

Національна служба здоров’я України відзвітувала про роботу в 2018 році та озвучила плани на 2019 рік.
За друге півріччя 2018 року Національна служба здоров’я за договорами заплатила закладам первинної медичної ланки більше ніж 3,4 млрд грн.

Детальніше...

Науково-практична конференція «Терапія 2019: досягнення в діагностиці та лікуванні »

13 -14 березня  співробітники відділу НМІ бібліотеки взяли участь у роботі науково-практичної конференції «Терапія 2019: досягнення в діагностиці та лікуванні ».  Увазі терапевтів та сімейних лікарів міста та області були представлені нові книжкові та інформаційні видання з фонду бібліотеки.

Вимоги МОЗ до кваліфікації лікарів у 2019 р.

У 2019 році в рамках розробленого проекту наказу МОЗ щодо запровадження нової системи безперервного професійного розвитку буде суттєво змінено порядок підвищення кваліфікації для медпрацівників. Тепер лікарі повинні будуть навчатись безперервно, набирати бали та проходити атестацію за новим порядком.

Детальніше...

Книжкова виставка: "Патріарх мікробіології"

160 років від дня народження М.Ф.Гамалії (17.02.1859- 29.03.1949)

Детальніше...