Вінницькому обласному клінічному онкологічному диспансеру подарували новий пересувний УЗД-апарат, придбаний за кошти компанії ДТЕК вартістю майже мільйон гривень.

За словами головного лікаря диспансеру Володимира Шамрая, в минулому році у відділенні УЗД , яке відкрили у 2015 році, було прийнято майже 13 тисяч пацієнтів. Отже, сучасна ультразвукова система вкрай необхідна. Нова УЗД-система італійського виробництва. Вона дозволяє обстежити хворих не тільки безпосередньо у відділенні ультразвукової діагностики, але і в будь-яких відділеннях диспансеру. Для лікарів це дуже важливо, адже в разі виникнення ургентної ситуації, лікарі мають можливість швидко діагностувати проблему і вчасно надати хворому необхідне лікування. Подароване обладнання збільшить і обсяг, і якість обстежень, адже обладнання дозволяє давати на екран чітку картинку і виявляти найдрібніші пухлини .
Сьогодні спільне завдання як медиків, так і обласної влади, за словами голови облдержадміністрації Валерія Коровія, зробити Вінницький обласний клінічний онкодиспансер найкращим в Україні, аби заклад був конкурентоспроможним не лише з державними, а й з приватними клініками.