15.09.2017 у Вінниці в приміщенні обласної філармонії «ПЛЕЯДА» відбулася ХХ науково-практична конференція «Стандарти діагностики та лікування внутрішніх захворювань з урахуванням рекомендацій доказової медицини».

  Організаторами заходу виступили Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації та Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.

  В конференції  прийняли участь лікарі загальної практики сімейної медицини, терапевти, кардіологи та лікарі інших терапевтичних спеціальностей. Головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню - С.І.Швидюк, у своєму виступі звернула увагу на  статистику захворюваності на серцево-судинну патологію серед жителів Вінницької області. На заході обговорювалися питання діагностики та лікування кардіологічних хвороб, зокрема, ефективності використання певних лікарських засобів. Також було розглянуто сучасні підходи лікування хвороб серцево-судинної системи та інші аспекти лікування порушень ритму серця. Особливо присутніх зацікавила тема щодо алгоритму дій медиків на всіх етапах курації лікування гострого коронарного синдрому, аритмій та артеріальної гіпертензії. Активно обговорювались фактори ризику виникнення серцево-судинних захворювань та питання первинної і вторинної їх профілактики.