Для розвитку сільської медицини та покращення матеріально-технічної бази сільських амбулаторій у Вінницькій області заплановано побудувати 15 амбулаторій. Будівництво здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості та співфінансування із місцевих бюджетів.

На будівництво амбулаторій передбачено майже 141,68 млн грн, зокрема, 128,36 млн грн – субвенція з державного бюджету та співфінансування із місцевих бюджетів становить 13,32 млн грн.

Для новозбудованих амбулаторій за рахунок субвенції з державного бюджету (7 млн грн) та співфінансування з місцевих бюджетів (733,31 тис. грн) закуплено 14 спеціалізованих легкових автомобілів. Наразі здійснюється передача автомобілів на баланс територіальних громад.
18 липня 2019 року запрацювала новозбудована амбулаторія загальної практики сімейної медицини Жданівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Медичний заклад надаватиме допомогу жителям п’яти сіл: Війтівці, Качанівка, Семки, Дібрівка, Ольгине, що у Хмільницькому районі. Відкриття амбулаторії відбулося в рамках реформи сільської медицини.Амбулаторія в селі Війтівці Жданівської ОТГ – перша в області, збудована за програмою підтримки сільської медицини. Окрім самого приміщення амбулаторії Жданівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав сучасне медичне обладнання, меблі, а також службовий автомобіль для лікаря.


Джерело:http://vin.gov.ua