Новини та події

Розвиток сільської медицини на Вінниччині

Для розвитку сільської медицини та покращення матеріально-технічної бази сільських амбулаторій у Вінницькій області заплановано побудувати 15 амбулаторій. Будівництво здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості та співфінансування із місцевих бюджетів.

Детальніше...

Зміна номера телефону пацієнта у декларації з лікарем

Змінити свій номер телефону, вказаний у декларації з лікарем, стало простіше.

Детальніше...

Кошти на придбання карет швидкої допомоги

На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо збільшення видатків з бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на загальну суму 15 млн грн.

Детальніше...

Оновлені протоколи надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі

Наказом МОЗ України № 1269 від 05.06.2019 затверджено оновлені протоколи надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі.

Детальніше...

X Всеукраїнський конгрес медичних сестер

10-11 травня у м. Львові відбувся X Всеукраїнський конгрес медичних сестер. У заході взяли участь понад 1000 кращих медичних сестер та спеціалісти у галузі медсестринства України. У рамках заходу відбулося нагородження премії «Найкраща медична сестра України».

Детальніше...

Літній режим тоботи

Шановні користувачі, з 1 червня бібліотека переходить на літній режим роботи:

Пн.- Пт. 09.00 - 19.00 

Сб. Нд. - вихідний

Санітарний день:

остання середа місяця.

Вісник нових надходжень ІІ квартал 2019 р.

Знайомтесь з новими надходженнями літератури у ІІ кварталі 2019 року.

Вісник нових надходжень №2

Стартує перший етап реформування служби ЕМД

 

22 травня на засіданні Кабінету Міністрів України затвердили надання субвенції з державного бюджету для закупівель апаратно-програмного комплексу оперативно-диспетчерських служб усіх регіонів України, які мають таку потребу, а також для реалізації пілотного проекту щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги (ЕМД) у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та Києві у 2019 році.

Детальніше...

80 відсотків вінничан визначилися з вибором сімейного лікаря

Станом на 23 квітня поточного року, за даними Вінницького обласного центру здоров'я, в області підписанням декларацій охоплено 79,9% населення, в електронну систему надійшло 1 253 466 декларацій.

Детальніше...