Новини та події

"Велика Перемога - яка вона насправді?!"

7 травня 2019 року за ініціативи Вінницької регіональної організації "Опозиційна платформа - за життя" в читальному залі ВОНМБ відбувся круглий стіл: "Велика Перемога - яка вона насправді?" , присвячений Дню пам'яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Спогадами про події війни поділилися учасники Другої світової війни: Твердохіб Ольга Іванівна, Ратова Валентина Дмитрівна та Білохатнюк Григорій Прокопович. У заході прийняли участь студенти ВНМУ.

Детальніше...

80 відсотків вінничан визначилися з вибором сімейного лікаря

Станом на 23 квітня поточного року, за даними Вінницького обласного центру здоров'я, в області підписанням декларацій охоплено 79,9% населення, в електронну систему надійшло 1 253 466 декларацій.

Детальніше...

Роботизована хірургія у Вінниці

  

У Вінниці з'явилася одна з найсучасніших розробок в сфері роботизованої хірургії - американський робот-хірург da Vinci, винайдений розробниками NASA.

da Vinci у Вінниці - перший в Україні. А оперувати пацієнтів з його допомогою можуть поки що тільки четверо українських хірургів, які пройшли курс навчання в провідних клініках США, Ізраїлю та Бельгії: 3 - з Вінниці і 1 - з Києва.

Детальніше...

Спрощено порядок акредитації медичних закладів

По-перше, з моменту публікації постанови медичні заклади можуть пройти акредитацію одразу після отримання ліцензії. До цього заклади, які отримали ліцензію, повинні були чекати два роки, щоб подати документи на акредитацію.

Детальніше...

Медичні заклади Вінниччини в лідерах отримання коштів від НСЗУ

Національна служба здоров’я України відзвітувала про роботу в 2018 році та озвучила плани на 2019 рік.
За друге півріччя 2018 року Національна служба здоров’я за договорами заплатила закладам первинної медичної ланки більше ніж 3,4 млрд грн.

Детальніше...

Вимоги МОЗ до кваліфікації лікарів у 2019 р.

У 2019 році в рамках розробленого проекту наказу МОЗ щодо запровадження нової системи безперервного професійного розвитку буде суттєво змінено порядок підвищення кваліфікації для медпрацівників. Тепер лікарі повинні будуть навчатись безперервно, набирати бали та проходити атестацію за новим порядком.

Детальніше...

Книжкова виставка: "Патріарх мікробіології"

160 років від дня народження М.Ф.Гамалії (17.02.1859- 29.03.1949)

Детальніше...