Корпорація «Артеріум», одна з українських компаній у сфері лікування та профілактики цукрового діабету, відкрила першу в Україні онлайн-школу цукрового діабету — Arterium Diabetes School. Школа доступна зі смартфону, ноутбука, ПК і є серією e-mail-уроків із спеціальними завданнями та можливістю поставити запитання лікарю онлайн. У ній досвідчений лікар розповість про правила харчування, фізичну активність і виховання здорових звичок.

Arterium Diabetes School функціонує в рамках Всеукраїнського проекту з профілактики діабету «Почни сьогодні», ініційованого Корпорацією «Артеріум» у 2017 р. Вона буде корисною не тільки пацієнтам з діагнозом «цукровий діабет», але й на перший погляд здоровим людям. В Україні 1,2 млн осіб встановлено діагноз цукрового діабету, і майже стільки ж знаходяться в зоні ризику і навіть не підозрюють про це.

Щоб стати учасником першої в Україні oнлайн-школи діабету, достатньо пройти інтерактивний відеотест на сайті doitnow.com.ua, який також створено в рамках Всеукраїнського проекту з профілактики діабету «Почни сьогодні». А потім слід зареєструватися для отримання уроків на електронну пошту.

За декілька тижнів роботи школи зареєструвалося більше 400 учасників. Користувачі ставлять питання кваліфікованому лікарю-ендокринологу, дізнаються більше про саму хворобу та фактори її ризику, отримують практичні поради щодо харчування, фізичних вправ, а також виконують спеціальні завдання для закріплення здорових звичок.

https://www.apteka.ua/article/445031?print