Філадельфійські фізіобіологи з Центру хімічних сенсорів провели дослідження і виявили, що речовини, які містяться в оливковій олії, здатні запобігти хворобі Альцгеймера. У зв`язку з цим необхідно вживати в їжу продукти грецької кухні, а Греція, як відомо, є одним з лідерів по виробництву оливкової олії. Необхідно вживати велику кількість салатів з овочів, заправлених оливковим маслом, сири, йогурт і небагато червоного вина, ось оптимальний варіант здорового харчування.

   У оливковій олії містяться речовини, що змінюють структуру токсичних хімічних элеметов, які і є причиною старечого недоумства. За словами одного з авторів досліджень, це відкриття може стати ефективним засобом для профілактики хвороби Альцгеймера.

   Як стверджують шведські вчені, вживання горіхів допоможе зберегти гострий розум в старості і уникнути хвороби Альцгеймера. Дослідники відносять такий профілактичний ефект на рахунок вітаміну E, який міститься в горіхах, насінні і оливковій олії. Цей результат дозволяє припустити, що горіхи і масла можуть забезпечити дешевий і смачний спосіб збереження здоров'я до похилих років.

http://vkurse.ua/ua/health/olivkovoe-maslo-predotvrashchaet-bolezn-alcgeymera.html