1 березня – Всесвітній день імунітету

Природний щит людини

    У 2002 р. Всесвітя Оргаізація Охрони Здоров»я  вирішила кожного року відзначати 2 березня, як Всесвітній день імунітету. Це свято було запроваджено для акцентування уваги людей на проблемах, пов’язаних зі зростанням частоти різноманітних імунних захворювань, збереженням і зміцненням імунітету.

Детальніше...

До Всесвітнього дня імунітету

     Слово «імунітет» у перекладі з латинської означає «захист», «очищення». Це один із важливих механізмів людського організму, який дає змогу протидіяти інфекційним хворобам, здійснювати постійний нагляд за зміненими пухлинними клітинами, котрі досить активно утворюються в організмі, та старими клітинами, стимулювати утворення нових клітин і підтримувати наш генетичний гомеостаз, а це дуже важливо, наприклад, при трансплантації чи конфліктних вагітностях. 

Детальніше...

Імунітет полюбляє рух і свіже повітря

     Як правило, людина замислюється про роль імунної системи і важливість її підтримки лише під час важкої застуди. Проте вже саме по собі захворювання є наслідком імунної недостатності. Специфіка профілактики полягає в тому, що, запобігаючи або своєчасно корегуючи порушення імунітету, ми запобігаємо виникненню захворювань багатьох органів і систем.

Детальніше...

Як зміцнити імунітет дитини.

    Коли народжується дитина, світ батьків змінюється. Це саме радісна подія в житті людей змушує їх дивитися на світ, по-іншому, з теплотою і любов'ю. Перші слова і кроки дитини залишаться в пам'яті батьків на все життя. Тепер батьки несуть відповідальність за життя малюка і тому повинні пильно дивитися за його здоров'ям і самопочуттям.

Детальніше...