Віртуальні виставки

Життя, присвячене фармації

xGubskiy.jpg.pagespeed.ic.DReTjbRtwo.jpg - 5.89 kb

18 січня 2022 року виповнилось 105 років від дня народження видатного організатора фармацевтичної справи, педагога, вченого і практика Івана Максимовича Губського. До Вашої уваги віртуальна виставка: "Життя, присвячене фармації".

Детальніше...

Фундатор вітчизняної ендокринології

 

Komisarenko.jpg - 10.17 kb

14 cічня 2022 року виповнюється 115 років від дня народження  (1907 - 1993) видатного вченого-патофізіолога, ендокринолога, державного і громадського діяча  Василя Павловича Комісаренка.

  Академік Василь Павлович Комісаренко був ученим і людиною, чиє значення для науки та медицини не меркне з часом. Він залишається нашим сучасником. Його ідеї, ім’я, думки досі справляють потужний вплив на розвиток ендокринології. І тут простим переліком обійтися важко. Цей неординарний учений не тільки автор пріоритетних наукових праць, які мають велике значення для теоретичної та клінічної медицини, а й учасник створення фундаментальної ендокринології як науки. В. П. Комісаренко активно сприяв її розвитку в Україні. Саме він став організатором Інституту ендокринології та обміну речовин, що здобув світове визнання.

Детальніше...

Медицина не для медика

Відділ медичних наук ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва в рамках Національного тижня читання пропонує віртуальну виставку книг "Медицина не для медика" для широкого кола користувачів з питань медицини.